क्यानेडियन नेवाः गुठीको निशुल्क टेक्स क्याम्प मार्च १७ र ३० मा


क्यानेडियन नेवा गुठीद्वारा संचालन गर्दै आएको वार्षिक कर विवरण (Yearly Tax Return) दाखिलाका लागि भरिने कर फारम भर्ने कार्यमा सहयोग पु¥याउन निशुल्क कर क्याम्पको आयोजना गर्दै आएको नेवा गुठीका सदस्य कर विद्हरु रबिन प्रधान, राजेन श्रेष्ठ नरेश ताम्राकारको सहयोगमा संचालन गरिने यस निशुल्क करपत्र दाखिला गर्ने मौका २०१२ मा क्यानाडामा आप्रवास गरेका नेपालीहरुले पाउने भएका छन्   यस क्यम्पमा नेपाली समुदायका अतिरिक्त भुटानी मुलका नेपालीहरुलाई पनि सहयोग गरिने पहिलो कर क्लिनिक गत १० मार्चका दिन सम्पन्न भएको थियो भने दोस्रो कर क्लिनिक १७ मार्च आईतबारका दिन एन.सि.सि.एस. संगको संयुक्त आयोजनामा वेलेस्ली कम्युनिटी हल, टोरोन्टोमा  संचालन हुने भएको भने  तेस्रो कर क्लिनिक आउदो शनिबार ३० मार्चका दिन ५०० रे लसन बुलेबड, ब्राह्म्टनमा संचालन गर्ने भएको

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Comments are closed.

copyright Khabarsampresan.com